HOT SPRINGS MEDICAL & SPA 5* - с. Бања (област Разлог) - 1-ви Мај 2018

Вид на сместување

29.04-01.05.2018 (2 ПП)

29.04-02.05.2018 (3 ПП)

Двокреветна соба комфорт (2+0)

92€

138€

Двокреветна соба егзекутив (2+1)

97€

146€

Алпин студио (2+2)

108€

161€

Јуниор сјут (2+2)

126€

189€

• Дете од 0-5.99 год. на дополнително легло – бесплатно

• Прво дете од 06-11.99 год. на дополнително легло – 27€ на ден

• Второ дете од 06-11.99 год. на дополнително легло – 18€ на ден

• Трет возрасен на дополнително легло – 35€ на ден

• Четврт возрасен на дополнително легло – 27€ на ден

Цените се во евра по лице и вклучуваат :

√ 2 или 3 ноќевања на база појадок и вечера

 Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешни и надворешни базени, сауна, парна бања, турска бања, солена соба, био сауна, ледена фонтана, тепидариум, лакониум)

√ Интернет, паркинг

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден