Хотел Вихрен Палас 4* - Банско - 1-ви Мај 2015

Цените се валидни за период : 30.04-03.05.2015 

Сместување

Цена по лице на ден (АЛЛ)

Студио (2+1)

30 €

Апартман (2+2)

33 €

Дополнителни услови

Прво дете до 11.99 год. на доп.легло

БЕСПЛАТНО

Второ дете до 11.99 год. на доп.легло

10 €

Возрасен на доп.легло

20 €

Цената е во евра по лице на ден и вклучува :

√ Ноќевање на база ALL INCLUSIVE (појадок, ручек, вечера, алкохолни пијалоци за време на ручек и вечера, топли и ладни безалкохолни пијалоци од 10-22 ласот)

√ Користење на СПА Центар : базен, фитнес, сауна, парна бања

√ Детска анимација, интернет

Во цената не е вклучено :

- Туристичка такса 1 € по лице на ден

- Патничко осигурување

ОРГАНИЗИРАН ПРЕВОЗ

СКОПЈЕ - БАНСКО - СКОПЈЕ

01.05 - 03.05.2015

30 евра повратен билет (со аранжман)

40 евра повратен билет (без аранжман)