Хотел Грин Вуд 4* - Банско - 2-ри Август 2017

Т.А Кондор бр.1 - генерален застапник за хотел Green Wood - Банско 

10.07-31.08.2017

Вид на сместување

1 ноќ.

2 ноќ.

3-4 ноќ.

5-6 ноќ

7 ноќ

8 ноќ.

Двокреветна соба (2+0)

36€

31€

29€

28€

27€

24€

Студио (2+2)

40€

33€

30€

29€

28€

26€

Едноспален апартман (2+2)

45€

36€

34€

32€

31€

28€

Двоспален апартман (4+2)

42€

34€

31€

31€

29€

26€

 

01.04-09.07.2017

01.09-30.11.2017

Вид на сместување

1 ноќ.

2-3 ноќ.

4-7 ноќ.

8 ноќ.

Двокреветна соба (2+0)

30€

28€

26€

24€

Студио (2+2)

32€

30€

28€

26€

Едноспален апартман (2+2)

34€

32€

30€

28€

Двоспален апартман (4+2)

32€

30€

28€

26€ 

Услови за лица на дополнително легло:

- Деца до 3.99 год. – бесплатно

- Прво дете од 4-13.99 год. – бесплатно

- Второ дете од 4-13.99 год. – 50% попуст

- Трет возрасен – 20% попуст

- За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 полни суми

Цените се на база СЕ ВКЛУЧЕНО и вклучуваат :

√ Појадок (08-10 ч.), ужина (11-12 ч.), ручек (12-14 ч.), ужина (15-17 ч.), вечера (18-21 ч.)

 Безалкохолни пијалоци, топли пијалоци (08-23 ч.)

 Алкохолни – локални пијалоци (11-23 ч.)

 Користење на надворешен базен - од 01.06.2017

 Користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес

√ 1 бањарка по лице за Спа Центар за целиот престој

 Детски кат

 Интернет

 Паркинг

Цената не вклучува :

- Туристичка такса 1 € по лице

- Патничко осигурување

 

Можност за организиран превоз (Скопје - Банско - Скопје ) :
Поаѓање - 29.07.2017, враќање - 02.08.2017

Цена за повратен билет : 40 евра по лице