Пакет аранжмани - 23-ти Октомври 2017

(21.10 – 23.10.2017)

 

Хотел КЕМПИНСКИ ГРАНД АРЕНА 5 * - Банско

110 евра за пакет аранжман по лице  

 Цената е по лице за пакет и вклучува : 

√ Превоз на релација Скопје – Банско – Скопје 

√ Сместување во хотел КЕМПИНСКИ 5 * - 2 ноќевања на база НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 

( на база на шведска маса) 

√ Сместување во двокреветна соба со поглед кон планина 

√ Користење на СПА Центар – 2 надворешни базени, 1 внатрешен базен, надворешно и внатрешно џакузи, финска сауна, био сауна, турска бања, арома парна бања, снежна соба, фитнес 

√ Професионална организација 

Во цената не е вклучено : 

- Патничко осигурување 

- Туристичка такса по 1 евро на ден по лице

  

Хотел Премиер 5* - Банско 

110 евра за пакет аранжман по лице  

 Цената е по лице за пакет и вклучува :

√ Превоз на релација Скопје – Банско – Скопје

 Сместување во хотел ПРЕМИЕР 5 * - 2 ноќевања на база ПОЛУПАНСИОН (појадок и вечера)

√ Сместување во двокреветна соба

 Користење на СПА Центар и внатрешен базен

 Професионална организација

Во цената не е вклучено :

- Патничко осигурување

- Туристичка такса по 1 евро на ден по лице

 

Хотел Регнум 5*

105 евра за пакет аранжман по лице  

 Цената е по лице за пакет и вклучува :

√ Превоз на релација Скопје – Банско – Скопје

√ Сместување во хотел РЕГНУМ 5 * - 2 ноќевања на база ПОЛУПАНСИОН (појадок и вечера)

 Сместување во едноспален апартман

 Користење на СПА Центар (внатрешен базен,  џакузи, сауна, парна бања, релакс зона, фитнес)

√ Детски кат,

 Интернет, паркинг

 Професионална организација

Во цената не е вклучено :

- Патничко осигурување

- Туристичка такса по 1 евро на ден по лице

   

Хотел Перун Лоџ 4* - Банско

70 евра за пакет аранжман по лице  

 Цената е по лице за пакет и вклучува :

√ Превоз на релација Скопје – Банско – Скопје

√ Сместување во хотел ПЕРУН ЛОЏ 4 * - 2 ноќевања на база ПОЛУПАНСИОН (појадок и вечера)

√ Сместување во студио

√ Користење на СПА Центар (внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес)

√ Интернет, паркинг

√ Професионална организација

Во цената не е вклучено :

- Патничко осигурување

- Туристичка такса по 1 евро на ден по лице

 

 

Хотел Грами 3*

65 евра за пакет аранжман по лице - на база се вклучено

Цената е по лице за пакет аранжман и вклучува : 

√ Превоз на релација Скопје – Банско – Скопје 

√ 2 ноќевања на база на соодветната услуга 

√ Користење на СПА Центар 

Интернет 

√ Професионална организација 

Во цената не е вклучено : 

- Патничко осигурување 

- Туристичка такса 1€ по лице на ден