МАРТОВСКИ ВИКЕНД - Интерхотел Сандански 4 * - 8-ми Март 2018

Термин : 09.03-11.03.2018

 • Прв ден :09.03.2018

Состанок на групата. Поаѓање кон Сандански во договореното време. Пристигнување во Сандански. Сместување во хотел ИНТЕР ХОТЕЛ САНДАНСКИ. Време за индивидуални активности, прошетка, користење на СПА Центар. Ноќевање

Втор ден : 10.03.2018

Појадок. Слободен ден за индивидуални активности, прошетка, користење на СПА Центар. Ноќевање.

Трет ден : 11.03.2018

Појадок. Заминување од хотелот во 11.00 ч. Заминување за Македонија со попатни паузи. Пристигнување во вечерните часови. 

 

ПАКЕТ АРАНЖМАН

2 ноќевања со појадок

2 ноќевања со појадок и вечера

Стандард соба

105€

125€

Делукс соба

115€

135€

 

Цената е по лице за пакет и вклучува :

√ Превоз до наведената дестинација

 Сместување во хотел ИНТЕР ХОТЕЛ САНДАНСКИ 4*

 2 ноќевања со појадок/појадок и вечера

 Користење на СПА Центар

√ Професионална организација

Во цената не е вклучено :

- Патничко осигурување