Хотел Грами 3*

Hotel Grami 3* - Bansko - Bugarija - Leto na planina 2020

Хотел ГРАМИ 3* – Банско
Лето – Есен 2020

 

Период на престој 26.06-14.07.2020

01.09-30.11.2020

15.07-31.08.2020
Вид на сместување НП ПП АЛЛ НП ПП АЛЛ
Двокреветна соба (2+2) 14€ 20€ 25€ 15€ 21€ 26€
Апартман (4+0) 14€ 20€ 25€ 15€ 21€ 26€
• Дете од 0-1.99 год Бесплатно
• Прво дете од 2-06.99 год. на доп. легло Бесплатно
• Второ дете од 2-07.99 год. на доп. легло 7€ 11€ 14€ 8€ 12€ 15€
• Деца од 6-12.99 год. на доп. легло 7€ 11€ 14€ 8€ 12€ 15€
• Возрасен на доп. легло 10€ 16€ 22€ 11€ 17€ 23€
• За сместување во апартман се наплаќаат 4 редовни суми

НП – ноќевање со појадок | ПП – појадок и вечера | АЛЛ – се вклучено

Цените се во евра по лице и вклучуваат :

  • Ноќевање на база НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК | ПОЛУПАНСИОН – појадок, вечера | СЕ ВКЛУЧЕНО – појадок, ручек, вечера, ужина, неограничени пијалоци до 22 ч.
  • Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, сауна, парна бања)
  • Детски кат, интернет, паркинг

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден