Wellness Hotel Bulgaria 4*

Wellness Hotel Bulgaria 4* - Bansko - Leto na planina 2020

 

Велнес Хотел Бугарија 4*
Банско Лето 2020

Генерален претставник за Македонија – Т.А Кондор №1

Период на престој 15.06-30.09.2020
Тип на сместување Ноќевање со појадок
Двокреветна соба (2+1) 28€
Еднокреветна соба 37€
Прво дете до 3.99 год. Бесплатно
Второ дете до 3.99 год Доплата 13€
Дете од 4-11.99 год. Доплата 16€
Возрасен на доп. легло Доплата 18€

 

Цените се во евра по лице и вклучуваат :

  • Ноќевање со појадок
  • Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, џакузи, сауна)
  • Интернет, паркинг


Доплата за ПОЛУПАНСИОН : возрасен – 1
1€ , дете – 8€

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден