Хотел Континентал - Сончев Брег - Лето 2019

Хотел КОНТИНЕНТАЛ – Сончев Брег

 

ХОТЕЛ Период на престој 09.07-22.08.2019 15.06-08.07.2019

23.08-06.09.2019

10.05-14.06.2019

07.09–05.10.2019

Вид на сместување НП НП НП
Континентал ** Двокреветна соба (2+1) 15€ 10€ 8€
Континентал *** Двокреветна соба (2+1) 23€ 18€ 12€
Континентал **** Двокреветна соба (3+1) 25€ 21€ 15€
Дете до 2.99 год. Бесплатно
Прво дете од 2-11.99 год. на доп.легло Бесплатно
Второ дете од 2-11.99 год. на доп.легло 50% попуст
Возрасен на доп. легло 20% попуст
Доплата за полупансион Возрасен – 9€ | Дете од 2 до 11.99 – 5€
Доплата за полн пансион Возрасен – 14€ | Дете од 2 до 11.99 – 7€

 

Цените се во евра по лице и вклучуваат :

  • Ноќевање со појадок
  • Користење на надворешен базен

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Попусти :

– 10 % попуст до 30.04.2019 год.

– 7=6, 14 =12 за период на престој 10.05-14.06.2019 и 01.09-05.10.2019


Попустите не се комбинираат