Хотел Ројал Централ - Сончев Брег - Бугарија - Лето 2019

Хотел РОЈАЛ ЦЕНТРАЛ 3* – Сончев Брег
Локација : во центар, 200 м од плажа

 

Тип на соба 20.05-14.06.2019

10.09-30.09.2019

15.06-14.07.2019

25.08-09.09.2019

15.07-24.08.2019
Двокреветна соба (2+1) 15€ 24€ 29€
Фамилијарна соба (2+2) 22€ 30€ 42€
Деца до 4.99 год. – бесплатно
Деца од 5-11.99 год. на дополнително легло – бесплатно
Возрасен на дополнително легло – 30% попуст

БОНУС : 7=5 / 10=8 за период на престој 20.05-26.06.209 и 25.08-30.09.2019

Цените се по лице за 1 ноќевање и вклучуваат :

–  Ноќевање со појадок

–  Користење на надворешен базен

–  Интернет во лоби

Во цената не е вклучено :

  • Патничко осигурување
  • Туристичка такса