Вила Оскар - Калитеа - Грција - Лето 2019


КАЛИТЕА 2019 – Вила „OSKAR“

 

ТЕРМИН ОД: НОЌИ OSKAR 1/2+1 studio
19.05 7* промо 65
26.05 7* промо 85
02.06 7* 115
09.06 7* 125
16.06 7* 135
23.06 7* 155
30.06 7 330
07.07 7 350
14.07 7 380
21.07 7 400
28.07 7 400
04.08 7 400
11.08 7 400
18.08 7 400
25.08 7 370
01.08 7* 155
08.09 7* 135
15.09 7* 115
22.09 7* промо 85

 

Вила ОСКАР се наоѓа во централниот дел на Калитеа, на околу 600 метри одалеченост од плажа. Располага со двокревети, трокреветни и четворокреветни студија. Сите студија имаат балкон, комплет опремена кујна, бања, ТВ, клима(влкучена во цена) и Wi-Fi.Истата е од Б категорија. Опис на студијата:

1/2+1 студио – се наоѓа на 1 и 2кат, со поглед на улица, дупли кревет или два единечни и фотеља на пуштање (максимум 2 возрасни и 1 дете).

НАПОМЕНА:

– Цените со * се однесуваат за пакет аранжман по лице за 7 ноќевања со вклучен превоз.

– За патување со сопствен превоз, цената се намалува за 10 евра;

– Цените без * се однесуваат за наем на апартман за 7 ноќевања.

-Во апартман за термините со *,две лица плаќаат полн износ а третото лицe се сместува бесплатно, и плаќаат само за превоз.

– Сместувањето во собите е после 13 часот локално време, а напуштањето на собите е до 09:00 часот локално време.

– За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме вкупен попуст од 5%.

– Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 62,00 мкд.

– Цената само за превоз: Скопје-Халкидики-Скопје изнесува:

  35 € возрасни

  25 € деца од 2 – 12 години

  БЕСПЛАТНО за деца до 2 години (не користи седиште)