Вила Поседонио - Полихроно - Грција - Лето 2019


ПОЛИХРОНО – ЛЕТО
2019
Вила POSEDONIO

ТЕРМИН ОД: НОЌИ POSIDONIO         1/2+1 app POSIDONIO         1/4+1 app
18.05 7*промо 59 59
25.05 7*промо 69 89
01.06 7* 89 99
08.06 7* 109 119
15.06 7* 119 149
22.06 7* 129 169
29.06 7 350 420
06.07 7 390 460
13.07 7 390 470
20.07 7 420 470
27.07 7 420 490
03.08 7 420 490
10.08 7 390 450
17.08 7 350 410
24.08 7* 149 169
31.08 7* 129 149
07.09 7* 99 119
14.09 7* 89 99
21.09 7*промо 59 69

 

На  100м. од плажата се наоѓа Вилата Поседонио   која располага со 1/2 +1 студија (соба со брачен кревет и помошен во кујната) и  1 / 4 апартмани (соба со брачен кревет и  две софи на пуштање во кујната) опремени со тоалет, кујна, тераса, ТВ и со клима . Студијата и апартманите се состојат од една-  спална и посебна кујна.

НАПОМЕНА:

– Цените со * се однесуваат за пакет аранжман по лице за 7 ноќевања со вклучен превоз.

– За патување со сопствен превоз, цената се намалува за 10 евра;

– Цените без * се однесуваат за наем на апартман за 7 ноќевања.

-Во апартман, за термините со *, две лица плаќаат полн износ а третото и четвртотолицe се сместуваат БЕСПЛАТНО, и плаќаат само за превоз.

-Туристичка такса е 0.5 еур на ден по апартман и се плаќа на лице место.

– Сместувањето во собите е после 13 часот локално време, а напуштањето на собите е до 09:00 часот локално време.

– За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме вкупен попуст од 5%.

– Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 62,00 мкд.

– Цената само за превоз: Скопје-Халкидики-Скопје изнесува:

  35 € возрасни

  25 € деца од 2 – 12 години

  БЕСПЛАТНО за деца до 2 години (не користи седиште)