Hotel Athos Palace 4* - Halkidiki - Kalithea

Хотел Атос Палас 4* - Халкидики - Калитеа - Лето 2019

ХОТЕЛ АТОС ПАЛАС 4* – КАЛИТЕА

Athos Palace Hotel 4* –  Kalithea   29/04-22/05  23/05-12/06  13/06-26/06  27/06-17/07  18/07-21/08
Цените се по лице на база ПОЛУПАНСИОН  03/10-27/10  19/09-02/10  05/09-18/09  22/08-04/09
Room Double/Triple Garden or Mountain View 2+2 35 € 51 € 67 € 78 €  90 €
Room Double/Triple Sea View 2+2 37 € 56 € 71 € 85 € 96 €

Дополнителни услови :
Дете до 01.99 год. – бесплатно
Прво дете од 2-11.99 год. – бесплатно
Второ дете од 2-11.99 год. – 50% попуст
Трет возрасен – 30% попуст