Pallini Beach Hotel 4*- Halkidiki - Kalithea

Хотел Палини Бич 4* - Халкидики - Калитеа - Лето 2019

ХОТЕЛ ПАЛИНИ БИЧ 4* – КАЛИТЕА

Pallini Beach Hotel  4* –  Kalithea   29/04-22/05  23/05-12/06  13/06-26/06  27/06-17/07  18/07-21/08
Цените се по лице на база ПОЛУПАНСИОН  03/10-27/10  19/09-02/10  05/09-18/09  22/08-04/09
Room Double/Triple Side Sea View 2+1 36 € 53 € 68 € 84 € 95 €
Bungalow Double/Triple 1st Row from the Sea 2+2 44 € 66 € 86 € 110 € 130 €


Дополнителни услови :

Дете до 01.99 год. – бесплатно
Прво дете од 2-11.99 год. – бесплатно
Второ дете од 2-11.99 год. – 60% попуст
Трет возрасен – 30% попуст