Sousouras Hotel 4* - Ханиоти - Грција - Лето 2019

Sousouras Hotel 4* – Chanioti  07/05-31/05  01/06-15/06  16/06-30/06  01/07-15/07  16/07-20/08
Цените се по лице на база ПОЛУПАНСИОН  01/10-31/10  16/09-30/09  01/09-15/09  21/08-31/08
Room Double/Triple Standard 2+1 33 € 44 € 55 € 67 € 70 €
Room Up to 4 pax Standard 2+2 33 € 44 € 53 € 54 € 55 €


Дополнителни услови :

Дете до 01.99 год. – бесплатно
Прво дете од 2-11.99 год. – бесплатно
Трет возрасен – 30% попуст
Напомена : за сместување во соба Room Up to 4 pax Standard се плаќаат 3 цели суми