ЗДРАВЕЦ 4* - Велинград

Хотел ЗДРАВЕЦ 4* - ВелинградПАКЕТ ЗИМА – Цени валидни за период на престој до 31.03.2020 

Тип на сместување  Нед.-Чет. Пет.-Саб.
Двокреветна СТАНДАРД (2+0) 36€ 39€
Двокреветна ЛУКС (2+2) 38€ 41€
Двокреветна ВИП (3+1) 41€  44€
Апартман стандард (цена за апартман) 94€ 100€

 

Цените се за 1 ноќевање по лице за сместување во соба/наем на апартман и вклучуваат :

  • Ноќевање со појадок и вечера
  • Користење на затворен и отворен базен со минерална вода, џакузи, контрастен базен, детски базен, парна бања, турска бања, сауна, шезлонг, фитнес;
  • Wi-Fi интернет, телевизор и клима во секоја соба
  • детски кат и паркинг;

 

Доплати :

  • Дете од 0 до 5,99г. сместени со 2 возрасни – бесплатно.
  • Дете од 6 до 11,99г. на дополнително легло со 2 возрасни има доплата 30 %
  • Трет возрасен плаќа редовна цена по лице
  • Во цената не е вклучена туристичка такса 1€ на ден и патничко осигурување.