Метропол Езерски Комплекс

Metropol Lake Resort - Ohrid - Leto 2020


МЕТРОПОЛ ЕЗЕРСКИ КОМПЛЕКС – ОХРИД

Цени за сезона Јуни-Октомври  2020 год.

ХОТЕЛ СОБА 3+ ноќевања 5+ ноќевања
МЕТРОПОЛ 4* Еднокреветна 45€ 43€
Двокреветна 32€ 30€
БЕЛВИ 4* Еднокреветна 45€ 43€
Двокреветна 32€ 30€
ТУРИСТ 3* Еднокреветна 42€ 40€
Двокреветна 29€ 27€

 

Дадените цени се по лице за 1 ноќевање и вклучуваат :

  • Појадок и вечера
  • Туристичка такса

 

За престој од 1 или 2 ноќевања, цената се зголемува за +5 евра

Гаранција за соба со поглед кон езеро, со доплата 3€ по соба од ноќ

  • Дете до 5.99 год – бесплатно (не користи легло)
  • Дете од 6-11.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
  • Возрасен на дополнително легло – 30% попуст