Хотел Аквалина 4* - Св.Стефан

Hotel Aqualina 4* - Ohrid - Sv. Stefan

 

Хотел АКВАЛИНА 4* – Св.Стефан, Охрид

 

Ноќевање со појадок Појадок и вечера
7 ноќевања 9.900,00 ден. 11.620,00 ден.
2 ноќевања – викенд 3.075,00 ден. 3.628,00 ден.

 

Дадените цени се по лице за 7 или 2 ноќевања и вклучуваат :

  • Појадок / Појадок и вечера
  • Користење на базен, мини аква парк, спортски терени
  • Туристичка такса
  • Возрасен на дополнително легло – 30% попуст
  • Доплата за еднокреветна соба – доплата 30% од сумата
  • Деца до 3.99 год. – бесплатно
  • Деца од 4-10.99 – 30% попуст
  • Доплата за полн пансион (ручек) – 500 ден на ден
  • Доплата за користење соба со сауна/спа када – 610 ден на ден