Хотел Интернационал 4*

Hotel International 4* - Ohrid - Leto 2020

Хотел ИНТЕРНАЦИОНАЛ 4*

 

Цени валидни за период на престој 01.06-30.09.2020

Тип на сместување Ноќевање со појадок
Двокреветна соба 50€
Двокреветна соба со доп.легло (1/2+1) 60€
Трокреветна соба 60€
Апартман (1/2+2) 70€
Апартман (1/4) 70€

 

Дадените цени се по соба за 1 ноќевање и вклучуваат :

  • Ноќевање со појадок
  • Деца до 11.99 год. се сместуваат бесплатно во трокреветна соба и апартман