Хотел Тино 4* - Св. Стефан

Hotel Tino 4* - Ohrid - Sv. Stefan - Leto 2020

ХОТЕЛ ТИНО 4* СВ.СТЕФАН

 

МАЈ/ЈУНИ 1-2 ноќевања

(полупансион)

3-6 ноќевања

(полупансион)

7+ ноќевања

(полупансион)

Еднокреветна соба 45€ – кон езеро

43€ – кон шума

40€ – кон езеро

38€ – кон шума

35€ – кон езеро

33€ – кон шума

Двокреветна соба 33€ – кон езеро

31€ – кон шума

30€ – кон езеро

28€ – кон шума

27€ – кон езеро

25€ – кон шума

Апартман (3-4лица) 30€ – кон езеро 27€ – кон езеро 25€ – кон езеро

 

ЈУЛИ/АВГУСТ 1-2 ноќевања

(полупансион)

3-6 ноќевања

(полупансион)

7+ ноќевања

(полупансион)

Еднокреветна соба 50€ – кон езеро

48€ – кон шума

45€ – кон езеро

43€ – кон шума

40€ – кон езеро

38€ – кон шума

Двокреветна соба 38€ – кон езеро

36€ – кон шума

35€ – кон езеро

33€ – кон шума

32€ – кон езеро

30€ – кон шума

Апартман 3-4 лица 35€ – кон езеро 32€ – кон езеро 30€ – кон езеро

 

Деца до 11.99 со 2 возрасни – бесплатно (макс. 2 деца)

Дадените цени се по лице за 1 ноќевање и вклучуваат :

  • Појадок и вечера
  • Користење на внатрешен базен, детски базен, надворешен базен (лежалки,чадори), СПА центар со џакузи, сауна и парна бања
  • Детско игралиште, пинг понг маса, билјард маса
  • Конференциски сали ( за настани )
  • WI-FI, паркинг пред хотелот.
  • Можност доплата за масажи, третмани и солариум
  • Собите во хотелот се реновирани во 2020 год
  • Доплата за пансион – 9 евра по лице по оброк (избор по желба –предјадење, главно јадење, десерт)
  • Во цената не е вклучена туристичка такса, се плаќа на рецепција