Хотел АРЕНА ТЕТЕКС 3* - (01 ное. - 20 дек. 2020 год.)

Хотел Арена Тетекс - Попова Шапка - Есен во Македонија

Хотел АРЕНА ТЕТЕКС 3*

Цени валидни од 01.11-20.12.2020

 

Тип на услуга Цена
Полн пансион 1.800 ден.

 

Дадената цена е по лице за 1 ноќевање и вклучува :

  • Ноќевање со појадок, ручек, вечера
  • Користење на базен и СПА Центар

 

  • Деца до 5.99 год. се сместуваат бесплатно
  • Деца од 6-11.99 год. – доплата 50% од сумата

 

Можност за користење на ваучери за домашен туризам (за престој до 15.12.2020)

Доплата за туристичка такса – 40 ден по лице на ден (се плаќа во агенција)