Хотел АРЕНА ТЕТЕКС 3*

Hotel Arena Tetex - Popova Shapka - Leto 2020

Хотел АРЕНА ТЕТЕКС 3*

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА (валидна за престој до 31.10.2020)
5=6 : Плати 5 ноќевања + 1 гратис
6=7 : Плати 6 ноќевања + 1 гратис
Можност за користење на ваучери за домашен туризам

Редовен ценовник :

Тип на услуга Цена
Полн пансион 1300 ден.

 

Дадената цена е по лице за 1 ноќевање и вклучува :

  • Ноќевање со појадок, ручек, вечера
  • Користење на базен и СПА Центар
  • Деца до 5.99 год. се сместуваат бесплатно
  • Деца од 6-11.99 год. – доплата 50% од сумата

Доплата за туристичка такса – 40 ден по лице на ден (се плаќа во агенција)


 

Пакет Полн пансион
3 ноќевања 3.900 ден.
5 ноќевања 6.500 ден.
7 ноќевања 9.100 ден.

 

Дадените цени се по лице за 3/5/7 ноќевањa и вклучуват :

  • Ноќевање со појадок, ручек, вечера
  • Користење на базен и СПА Центар
  • Деца до 5.99 год. се сместуваат бесплатно
  • Деца од 6-11.99 год. – доплата 50% од сумата

Доплата за туристичка такса – 40 ден по лице на ден (се плаќа во агенција)