Хотел Скардус 4*

Hotel Scardus 4* - Popova Shapka - Leto na planina 2020

Хотел СКАРДУС 4* 

Цени валидни 01.09.2020

Тип на услуга Цена
Полупансион 26€

 

Дадените цени се по лице за 1 ноќевање и вклучуваат :

  • Појадок и вечера
  • Користење на базени и СПА Центар
  • Интернет
  • Паркинг

 

  • Деца до 3.99 год. со 2 возрасни – бесплатно
  • Деца од 4-11.99 год. на доп.легло – 50% попуст

Доплата за туристичка такса – 40 ден по лице на ден (се плаќа во агенција)

Можност за користење на ваучери за домашен туризам.