Хотел Медите 5* - Сандански - Нова Година

НОВА ГОДИНА 2019 – САНДАНСКИ

СПА Хотел Медите 5*

Тип на соба 3 ноќевања 4 ноќевања
Двокреветна стандардна соба (2+0) 615€ 728€
Двокреветна лукс соба (2+0) 744€ 867€
Студио (2+1) 836€ 969€
Услови за лица на дополнително легло
Трет возрасен 123€ 144€
Дете од 2-11.99 год. 92€ 113€

Цените се по соба и вклучуваат

*  3 или 4 ноќевања со појадок

*  Новогодишна вечера

*  Користење на СПА Центар – базен со минерална вода, сауна, солена соба, релакс зона, фитнес

*  Паркинг

*  Туристичка такса

 

Апарт Медите 3*

Тип на соба 3 ноќевања 4 ноќевања
Двокреветна стандардна соба (2+1) 303€ 333€
Студио (2+1) 318€ 354€
Едноспален апартман (2+1) 354€ 390€
Двоспален апартман (4+1) 538€ 600€
Услови за лица на дополнително легло
Трет возрасен 113€ 133€
Дете од 2-11.99 год. 82€ 103€

 

Цените се по соба и вклучуваат

*  3 или 4 ноќевања со појадок

*  Новогодишна вечера

*  Користење на СПА Центар – сауна, солена соба, релакс зона, фитнес

*  Паркинг

*  Туристичка такса