Hotel Ayma 4* - Kusadasi

Хотел Аима 4* - Кушадаси - Турција - Лето 2019

Хотел Ayma 4*

Хотелот се наоѓа на  150 м од  плажата Ladies Beach и на 3 км од  центарот на Кушадаси.

Хотелот располага со ресторан , 2 бара ,отворен базен со дел за деца,сауна,амам, фитнес центар.Секоја соба располага со тв,клима,мини бар и балкон.

 

Пакет 10 HB

Термини цена по лице Термини Цена по лице Термини Цена по лице
01.06-11.06 239 € 11.07-21.07 309 € 20.08-30.08         319€
06.06-16.06 249€ 16.07-26-07 319 € 25.08-04.09 269 €
11.06-21.06 259 € 21.07-31.07 349 € 30.08-09.09  269 €
16.06-26.06 259 € 26.07-05.08 349 € 04.09-14.09  259 €
21.06-01.07 279 € 31.07-10.08 349 € 09.09-19.09  259€
26.06-06.07      299€ 05.08-15.08 349 € 14.09-24.09 249€
01.07-11.07  299 € 10.08-20.08             349 € 19.09-29.09 239 €
06.07-16.07  299 € 15.08-25.08 349 € 23.09-04.10  239€

 

Во цената е вклучено 10   ноќевања со појадок и вечера  (HB) , клима и превоз.

Дете од 0-5,99 години (само превоз) 60 €, второ дете 20% попуст.Дете од 6-11,99 години 20% попуст.

Напомена: Климата во цената е вклучена од 01.07.2019- 31.08.2019Цените се дадени во евра за уплата во денарска противвредност 1 €=62 ден.