Hotel Blue Sea 3* - Kusadasi

Хотел „Blue Sea“ 3* - Кушадаси - Турција - Лето 2019

 

 

Хотел  Blue Sea 3*+

Хотелот е лоциран на 2 мин. пешачење од најпознатата плажа Ladies Beach и на  3км одалеченост од центарот на Кушадаси и располага со вкупно 50соби, ресторан, ресторан на покривот, лоби бар, сеф на рецепција, wi-fi, градина, паркинг.
Секоја соба располага со клима, сопствена бања, балкон, мини бар, ТВ, и Wi-Fi.

 

Пакет 10 HB

Термини цена по лице Термини Цена по лице Термини Цена по лице
01.06-11.06 209 € 11.07-21.07 309 € 20.08-30.08 309 €
06.06-16.06 209 € 16.07-26-07 309 € 25.08-04.09 299 €
11.06-21.06 229 € 21.07-31.07 309 € 30.08-09.09 259 €
16.06-26.06 229 € 26.07-05.08 309 € 04.09-14.09 249 €
21.06-01.07 249 € 31.07-10.08 309 € 09.09-19.09 249 €
26.06-06.07 249 € 05.08-15.08 309 € 14.09-24.09 249 €
01.07-11.07 309 € 10.08-20.08 309 € 19.09-29.09 249 €
06.07-16.07 309 € 15.08-25.08 309 € 23.09-04.10 249 €

Во цената е вклучено 10   ноќевања со појадок и вечера  (HB) , клима и превоз.

Дете од 0-5,99 години (само превоз) 60 €, второ дете 20% попуст.Дете од 6-11,99 години 20% попуст.

Напомена: Климата во цената е вклучена од 01.07.2019- 31.08.2019Цените се дадени во евра за уплата во денарска противвредност 1 €=62 ден.