Hotel Fantasia Deluxe - Kusadasi

Хотел Фантазија Делукс - Кушадаси - Турција - Лето 2019

Хотел FANTASIA DELUHE *****

Се наоѓа на 2 км од плажата Long Beach I км од плажата  Ladies Beach .

Хотелот има 335 соби,приватна плажа , 2 отворени базени , детски базен,детски катче.

Термини Цена по особа Термини Цена по особа
12.05-01.06 62 € 25.08-14.09 94 €
02.06-22.06 81 € 15.09-05.10 81 €
23.06-13.07 94 €
14.07-24.08 113 €

Цените се дадени на база  се вклучено (ALL)

Дете од 0-5,99 години, бесплатно, а второ дете 50% попуст.Деца од 6-11,99  50% попуст.

Цените се дадени во евра за уплата во денарска противвредност 1 €=62 ден.

www.fantasia.com.tr