Hotel Merry 4* - Kusadasi

Хотел Мери - Кушадаси - Турција - Лето 2019

Хотел  Merry ****

Хотелот се наоѓа на 500 м. одалеченост од плажата Long Beach, и на 18 км. одалеченост од Кушадаси и располага со вкупно 113 соби и 20 апартмани, базенресторан,ресторан на покривот, лоби бар, сеф на рецепцијаWi-Fi, паркинг. Секоја соба располага со клима, сопствена
бања, балкон, мини бар и ТВ.

 

Пакет 10 HB

Термини цена по лице Термини Цена по лице Термини Цена по лице
01.06-11.06 259 € 11.07-21.07 319 € 20.08-30.08 309 €
06.06-16.06 259 € 16.07-26-07 319 € 25.08-04.09 309 €
11.06-21.06      269 € 21.07-31.07 319 € 30.08-09.09 279 €
16.06-26.06 269 € 26.07-05.08 319 € 04.09-14.09 269 €
21.06-01.07 279 € 31.07-10.08 319 € 09.09-19.09 269 €
26.06-06.07 279 € 05.08-15.08 319 € 14.09-24.09 259 €
01.07-11.07 309 € 10.08-20.08 319 € 19.09-29.09 259 €
06.07-16.07 309 € 15.08-25.08 319 € 23.09-04.10 259 €
Пакет 9 HB
Термини цена по лице Термини Цена по лице Термини Цена по лице
02.07-11.07 299 € 11.07-20.07 299 € 20.07-29.07 299 €
05.07-14.07 299 € 14.07-23.07 299 € 23.07-01.08 299 €
Пакет 7 BB

Термини цена по лице Термини Цена по лице Термини Цена по лице
07.07.-14.07 279 € 28.07-04.08 279 € 18.08-25.08 279 €
14.07.21.07 279 € 04.08-11.08 279 €
21.07-28.07 279 € 11.08-18.08 279 €

 

Во цената е вклучено 10 , 9 и 7  ноќевања со појадок и вечера  (HB) , клима и превоз.Дете од 0-5,99 години (само превоз) 60 €, второ дете 20% попуст.Дете од 6-11,99 години 20% попуст.

Напомена: Климата во цената е вклучена од 01.07.2019- 31.08.2019Цените се дадени во евра за уплата во денарска противвредност 1 €=62 ден.