Hotel Sunny Hull (Sun Rise) 2* - Kusadasi

Хотел Сани Хил (Сан Рајс) 2* - Кушадаси - Турција - Лето 2019

Sunny Hill (Sun Rise ) 2 *

Хотелот се наоѓа на околу 1 км од центарот на градот  на околу 800 м од плажата Ladies Beach и на 400 м од популарната улица со каге барови ‘’ Bar Street ‘’ .

Хотелот располага со вкупно 25 соби , базен , бар на базенот ,ресторан со поглед кон градот ,снек бар. Секоја соба располага со клима,сопствена бања , балкон ТВ.

 

Пакет 10 BB

Термини цена по лице Термини Цена по лице Термини Цена по лице
01.06-11.06 139 € 11.07-21.07 219 € 20.08-30.08 219 €
06.06-16.06 149€ 16.07-26-07 219 € 25.08-04.09 219 €
11.06-21.06 159 € 21.07-31.07 219 € 30.08-09.09 209 €
16.06-26.06 169 € 26.07-05.08 219 € 04.09-14.09 189 €
21.06-01.07 179 € 31.07-10.08 219 € 09.09-19.09 189 €
26.06-06.07 189 € 05.08-15.08 219 € 14.09-24.09 179 €
01.07-11.07 219 € 10.08-20.08 219 € 19.09-29.09 169 €
06.07-16.07 219 € 15.08-25.08 219 € 23.09-04.10 169 €

 

Во цената е вклучено 10   ноќевања со појадок  (BB) , клима и превоз.

Дете од 0-5,99 години (само превоз) 60 €, второ дете 20% попуст.Дете од 6-11,99 години 20% попуст.

Напомена: Климата во цената е вклучена од 01.07.2019- 31.08.2019Цените се дадени во евра за уплата во денарска противвредност 1 €=62 ден.