Спа Хотел Медите 5* - 2019

Спа Хотел Медите 5* - Цени за 2019 год.

СПА ХОТЕЛ МЕДИТЕ 5* – Сандански

Цени валидни за период на престој : 01.12.2018-31.12.2019 (не важат за празници)

Услуга – НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК /

Тип на сместување

Недела-Четврток Петок – Сабота
Двокреветна соба – делукс (2+0) 73€ 86€
Еднокреветна соба – делукс 58€ 71€
Двокреветна соба – премиум (2+1) 77€ 96€
Еднокреветна соба – премиум 62€ 75€
Јуниор апартман (2+2/3) 117€ 126€
Луксузен двоспален апартман (4+2/5) 144€ 161€
Дополнителни услови :
Дете до 11.99 год. на дополнително легло со 2 возрасни – бесплатно
Возрасен на дополнително легло – доплата 28€
Дете до 11.99 год. на редовно легло со 1 возрасен – се наплатува цена за еднокреветна соба

 

Цените се по соба за 1 ноќевање и вклучуваат :

  • Ноќевање со појадок
  • Надворешен базен (во текот на летниот период)
  • Внатрешен базен со минерална вода
  • Надворешно џакузи
  • Сауна, парна бања, солена соба, релакс соба, фитнес
  • Надворешен детски базен со минерална вода (во текот на летниот период)
  • Детски кат
  • Паркинг, сеф на рецепција
  • Туристичка такса

Доплата за ПОЛУПАНСИОН : возрасен – 15€ | дете – 8€

Доплата за ПОЛН ПАНСИОН : возрасен – 23€ | дете – 13€