Хотел Јанакиев 4* - Боровец

Боровец - Бугарија - Лето на планина 2019


Хотел ЈАНАКИЕВ 4* – Боровец

Цени валидни за период на престој : 01.07-30.11.2019

Вид на сместување Полупансион
Двокреветна соба (2+1) 25€
Едноспален апартман (2+2) 30€
Дополнителни услови
Дете од 0-5.99 год. на доп.легло Бесплатно
Дете од 6-11.99 год. на доп.легло во соба 50% попуст
Дете од 6-11.99 год. на доп.легло во апп 8€
Возрасен на доп.легло во соба 30% попуст
Возрасен на доп.легло во сапп 16€

 

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање и вклучуваат :

–  Ноќевање со појадок и вечера

–  Користење на внатрешен базен

–  Интернет, паркинг

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден