Хотел Грин Вуд 4* - Банско - 11-ти Октомври 2018

Вид на сместување ↓ ALL INCLUSIVE<br/ > 
Двокреветна соба (2+0) 29€
Студио (2+2) 33€
Едноспален апартман (2+2) 37€
Двоспален апартман (4+2) 33€
Деца до 5.99 год. Бесплатно
Прво дете од 6-13.99 год. на дополнително легло Бесплатно
Второ дете од 6-13.99 год. на дополнително легло 50% попуст
Возрасен на дополнително легло 20% попуст
За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 редовни суми

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање и вклучуваат :
√ Ноќевање на база СЕ ВКЛУЧЕНО-појадок, ручек, вечера, ужини, неограничени пијалоци до 23 ч.
√ Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен и надворешен базен, сауна, парна бања, турска бања, фитнес)
√ Детски кат
√ Интернет, паркинг
Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Организиран превоз

Скопје – Банско – Скопје

Поаѓање : 11.10.2018 | Враќање : 14.10.2018

Цена за повратен билет : 35€ по лице