Хотел Гранд Ројал 4* - Банско - 23-ти Октомври 2018

Вид на сместување ↓ Ноќевање со појадок

 

Полупансион
Студио (2+1) 17€ 25€
Едноспален апартман (2+2) 18€ 26€
Двоспален апартман (4+2) 18€ 26€
Деца до 2.99 год. Бесплатно  
Прво дете од 3-12.99 год. на дополнително легло Бесплатно 4€
Второ дете од 3-12.99 год. на дополнително легло 50% попуст 50% попуст
Возрасен на дополнително легло 30% попуст 30% попуст
За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 редовни суми

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање и вклучуваат :
√ Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, сауна, парна бања, релакс зона, фитнес)
√ Детски кат
√ Интернет, паркинг

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Организиран превоз

Скопје – Банско – Скопје

Поаѓање : 20.10.2018 | Враќање : 23.10.2018

Цена за повратен билет : 35€ по лице