КОМПЛЕКС ПАНОРАМА 4 * - Банско - Банско - 23-ти Октомври 2018

Вид на сместување ALL INCLUSIVE light
  1-2 ноќ.            Над 3 ноќ.
Двокреветна соба (2+0) / Студио (2+1) 23 € 22 €
Едноспален апартман (2+2)  /   Двоспален апартман (4+2) 24 € 23 €
• Прво дете од 3-13,99 год. на дополнително легло – бесплатно
• Второ дете од 3-13.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
• Трет возрасен на дополнително легло – 30% попуст


Цените се во евра по лице и вклучуваат :

√ Ноќевање на база ALL INCLUSIVE LIGHT (појадок, ручек, вечера, пијалоци за време на оброците)
√ Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, сауна, парна бања, џакузи, фитнес,Детски кат.)
√ Интернет, паркинг

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Организиран превозСкопје – Банско – Скопје

Поаѓање : 20.10.2018 | Враќање : 23.10.2018

Цена за повратен билет : 35€ по лице