Хотел Перун Лоџ 4* - Банско - 23-ти Октомври 2018

Вид на сместување  Полупансион
Студио (2+1) 23€
Едноспален апартман (2+2) 24€
Прво дете до 11.99 год. на дополнително легло – бесплатно
Второ дете до 11.99 год. на дополнително легло – доплата 8€
Трет возрасен на дополнително легло – 20% попуст

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање и вклучуваат :
√ Ноќевање на база појадок и вечера
√ Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес)
√ Интернет, паркинг
Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Организиран превоз

Скопје – Банско – Скопје

Поаѓање : 20.10.2018 | Враќање : 23.10.2018

Цена за повратен билет : 35€ по лице