Хотел Регнум 5* - Банско - 23-ти Октомври 2018

Вид на сместување ↓ Ноќевање со појадок<br/ >Мин. 2 ноќевања Полупансион

Мин. 2 ноќевања

Едноспален апартман (2+2) 75€ 91€
Двоспален апартман (4+2) 140€ 167€
Деца до 11.99 год. Бесплатно
Возрасен на дополнително легло 28€ 33€

Цените се по соба за 1 ноќевање и вклучуваат :
√ Ноќевање на база НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК | ПОЛУПАНСИОН – појадок, вечера
√ Користење на “REGNUM SPA CENTER” : внатрешен базен, џакузи, сауна, парна бања, тропски тушеви, релакс соба, фитнес центар
√ Користење на “REGNUM AQUA PARK” (од 01.06-31.08 или во зависност од временските услови): надворешен полуолимски базен, надворешен детски базен, тобогани, игралиште
√ Користење на “REGNUM BANYA THERMAL & RECREATION CENTER” (во с.Бања, 6 км од Банско) – надворешен базен и џакузи со минерална вода
√ Детски кат и анимација за деца
√ Паркинг, интернет, сеф
Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Организиран превоз

Скопје – Банско – Скопје

Поаѓање : 20.10.2018 | Враќање : 23.10.2018

Цена за повратен билет : 35€ по лице