Хотел Санрајс 4* - 23-ти Октомври
www.hotelsunrisebansko.com

Хотел САНРАЈС 4* – Банско

 

Вид на сместување ALL INCLUSIVE light
Едноспален апартман (2+2) 24€
• Прво дете од 0-12.99 год. на дополнително легло – бесплатно
• Второ дете од 3-12.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
• Трет возрасен на дополнително легло – 30% попуст

 

Цените се во евра по лице и вклучуваат :

*  Ноќевање на база ALL INCLUSIVE LIGHT (појадок, ручек, вечера, наливно пиво и вино за време на вечерата)

*  Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес)

*  Интернет, паркинг

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Организиран превоз

Скопје – Банско – Скопје

Поаѓање : 21.10.2018 | Враќање : 23.10.2018

Цена за повратен билет : 35€ по лице