Хотел Грами 3* - Банско - Есен 2018

Период на престој → 01.04-30.06.2018

15.09-30.11.2018

01.07-14.09.2018
Вид на сместување ↓ НП ПП АЛЛ НП ПП АЛЛ
Двокреветна соба (2+2) 12€ 18€ 24€ 13€ 19€ 25€
Апартман (4+0) 12€ 18€ 24€ 13€ 19€ 25€
• Дете од 0-1.99 год Бесплатно
• Прво дете од 2-05.99 год. на доп. легло Бесплатно
• Второ дете од 2-05.99 год. на доп. легло 6€ 10€ 13€ 7€ 11€ 14€
• Деца од 6-12.99 год. на доп. легло 6€ 10€ 13€ 7€ 11€ 14€
• Возрасен на доп. легло 8€ 14€ 20€ 9€ 15€ 21€
• За сместување во апартман се наплаќаат 4 редовни суми

НП – ноќевање со појадок | ПП – појадок и вечера | АЛЛ – се вклучено

Цените се во евра по лице и вклучуваат :
√ Ноќевање на база НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК | ПОЛУПАНСИОН – појадок, вечера | СЕ ВКЛУЧЕНО – појадок, ручек, вечера, ужина, неограничени пијалоци до 22 ч.
√ Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, сауна, парна бања)
√ Детски кат, интернет, паркинг

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден