Хотел Гранд Ројал 4* - Банско - Есен 2018

Период на престој → 11.04-07.05.2018 30.06-30.09.2018 01.10-31.10.2018
Вид на сместување ↓ НП ПП НП ПП НП ПП
Студио (2+1) 18€ 25€ 13€ 21€ 17€ 25€
Едноспален апартман (2+2) 19€ 26€ 14€ 22€ 18€ 26€
Двоспален апартман (4+2) 18€ 25€ 14€ 21€ 18€ 26€
Дете до 2.99 год. Бесплатно
Прво дете од 3-12.99 год. на доп.легло Бесплатно 4€ Бесплатно 4€ Бесплатно 4€
Второ дете од 3-12.99 год. на доп.легло 50% попуст
Возрасен на доп. легло 30% попуст

НП – ноќевање со појадок | ПП – појадок и вечера

Цените се во евра по лице и вклучуваат :
√ Ноќевање на база ноќевање со појадок / појадок и вечера.
√ Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, сауна, парна бања, релакс зона, фитнес)
√ Детски кат
√ Интернет, паркинг

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден