Хотел Грин Вуд 4* - Банско - Лето, Есен 2018

Т.А Кондор бр.1 – генерален застапник за хотел Green Wood – Банско


Редовен ценовник : 

 

Термин на престој → 01.04-30.06.2018

01.09-30.11.2018

01.07-31.08.2018
Вид на сместување ↓ 1 ноќ. 1 ноќ. 2 ноќ. 3 ноќ. 5 ноќ. 7 ноќ.
Двокреветна соба (2+0) 28€ 44€ 41€ 35€ 31€ 30€
Студио (2+2) 31€ 49€ 45€ 41€ 35€ 33€
Едноспален апартман (2+2) 36€ 55€ 50€ 44€ 39€ 37€
Двоспален апартман (4+2) 31€ 49€ 45€ 41€ 35€ 33€

 

СПЕЦИЈАЛНА ЦЕНА за престој од 8 и над 8 ноќевања

(период на престој 01.04-30.11.2018)

Двокреветна соба (2+0) 27€
Студио (2+2) 30€
Едноспален апартман (2+2) 35€
Двоспален апартман (2+2) 32€

Дополнителни услови :
– Деца до 5.99 год. – бесплатно
– Прво дете од 6-13.99 год. на дополнтелно легло – бесплатно
– Второ дете од 6-13.99 год. на дополнтелно легло – 50% попуст
– Возрасен на дополнително легло – 20% попуст

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање и вклучуваат :
√ Ноќевање на база СЕ ВКЛУЧЕНОпојадок, ручек, вечера, ужини, неограничени пијалоци до 23 ч.
√ Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен и надворешен базен, сауна, парна бања, турска бања, фитнес)
√ Детски кат
√ Интернетпаркинг

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден