Кемпински Хотел Гранд Арена 5* - Банско - Есен 2018

Период Денови Двокреветна ДЕЛУКС соба (2+1)
Поглед град Поглед планина
01.07-02.08.2018 Петок – Сабота 120 € 130 €
Недела – Четврток 105 € 114 €
03.08-11.08.2018 Пoнеделик – Недела 120 € 130 €
12.08-08.09.2018 Петок – Сабота 120 € 130 €
Недела – Четврток 105,00 € 114,00 €
09.09-30.11.2018 Петок – Сабота 95,00 € 105,00 €
Недела – Четврток 82,00 € 91,00 €
Дете од 0-05.99 год. Бесплатно
Дете од 6-11.99 год. 23 €

Цените се за соба, за 1 ноќевање и вклучуваат :
√ Богат појадок на шведска маса
√ Користење на СПА Центар – 2 надворешни базени, 1 внатрешен базен, надворешно и внатрешно џакузи, финска сауна, био сауна, турска бања, арома парна бања, снежна соба, фитнес
√ Интернет, детски парк

Во цената не е вклучено :
– Туристичка такса 1€ на ден
– Патничко осигурување