Хотел Перун Лоџ 4* - Банско - Есен 2018

Цени валидни за период на престој : 01.07-30.11.2018

Вид на сместување Полупансион
Студио (2+1) 23€
Едноспален апартман (2+2) 24€
• Прво дете до 11.99 год. на дополнително легло – бесплатно
• Второ дете до 11.99 год. на дополнително легло – доплата 8€
• Трет возрасен на дополнително легло – 20% попуст

Цените се во евра по лице и вклучуваат :
√ Ноќевање на база појадок и вечера
√ Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес)
√ Интернет, паркинг

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден