Хотел Регнум 5*- Банско - Есен 2018

Вид на сместување 14.05-30.06.2018

02.09-30.11.2018

01.07-03.08.2018

12.08-01.09.2018

04.08-11.08.2018
НП ПП НП ПП НП ПП
Јуниор сјуит (2+0) 64€ 78€ 70€ 84€ 76€ 90€
Едноспален апартман (2+2) 77€ 91€ 83€ 97€ 89€ 102€
Двоспален апартман (4+2) 137€ 164€ 148€ 176€ 177€ 199€
Доплата за апартман со поглед планина – 5€ за апп на ден
Доплата за лукс апартман – 10€ за апп на ден
Деца до 7.99 год. на дополнително легло – бесплатно
Деца од 8-12.99 год. на дополнително легло 22€ 24€ 24€ 26€ 26€ 29€
Возрасен на дополнително легло 32€ 34€ 33€ 36€ 36€ 38€

 

СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ :
– 5% попуст за престој од 3 ноќевања
– 7% попуст за престој од 4 ноќевања
– 10% попуст за престој од 5 ноќевања
– Бонус ноќевања – 7=6 / 14=12

Цените се по соба за 1 ноќевање и вклучуваат :
– НП – ноќевање со појадок | ПП – ноќевање со појадок и вечера
– Користење на “REGNUM SPA CENTER” : внатрешен базен, џакузи, сауна, парна бања, тропски тушеви, релакс соба, фитнес центар
– Користење на “REGNUM AQUA PARK” (од 01.06-31.08 или во зависност од временските услови): надворешен полуолимски базен, надворешен детски базен, тобогани, игралиште
– Користење на “REGNUM BANYA THERMAL & RECREATION CENTER” (во с.Бања, 6 км од Банско) – надворешен базен и џакузи со минерална вода
– Детски кат и анимација за деца
– Паркинг, интернет, сеф

Во цената не е вклучено :
– Туристичка такса 1 € на ден
– Патничко осигурување