Хотел Св. Иван Рилски 4* - Банско - Есен 2018

Цени валидни за период на престој : 20.06-30.11.2018

Вид на сместување Полупансион
Двокреветна соба 28€
• Дете до 05.99 год. на дополнително легло – бесплатно
• Дете од 6-11.99 год. на дополнително легло – доплата 10€
• Трет возрасен на дополнително легло – доплата 18€

Цените се во евра по лице и вклучуваат :
√ Ноќевање на база појадок и вечера
√ Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, сауна, парна бања, релакс зона)
√ Детски кат, интернет, паркинг

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден