Bellevue Residence Apartments

Хотел Белви Резиденс - Банско - Зима 2018/19

 

Bellevue Residence Apartments – Банско
Цените се за НАЕМ за 1 ноќевање 24.12-27.12.2018 27.12-02.01.2019 03.01-24.01.2019 25.01-03.02.2019
Вид на сместување (мин. 4 ноќ.) 04.02-31.03.2019
Двокреветна соба – макс. 3 лица 2+1                              54,00 €                              90,00 €                              26,00 €                          42,00 €
Студио – макс 3 лица 2+1                               61,00 €                              96,00 €                               31,00 €                          45,00 €
Едноспален апартман – макс. 4 лица 2+2                              67,00 €                             114,00 €                              40,00 €                          50,00 €
Двоспален апартман – макс. 6 лица 4+2                               73,00 €                             138,00 €                              46,00 €                          58,00 €
Во цената е вклучено : користење на сауна, парна бања, арома парна бања, тропска патека,  интернет, паркинг.
Дополнителни услови :           
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден