КОМПЛЕКС ПАНОРАМА 4 * - Банско - Зима 2018/2019

КОМПЛЕКС ПАНОРАМА 4 * – Банско

www.panoramaresort.bg

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА :

25% попуст за резервација и уплата до 15.09.2018 | 20% попуст за резервација и уплата до 15.10.2018
15% попуст за резервација и уплата до 15.11.2018 | 10% попуст за резервација и уплата до 30.11.2018
БОНУСИ : 15% попуст за мин. 7 ноќевања (период на престој : 01.10-21.12.2018 / 12.01-01.02.2019 / 17.02-30.04.2019)
Попустите за рана резервација се комбинираат со бонус попуст
Цените се по лице за 1 ноќевање 16.03-30.04.2019 08.12-21.12.2018 12.01-01.02.2019 22.12-28.12.2018
на база ПОЛУПАНСИОН 02.03-15.03.2019 17.02-01.03.2019 03.01-11.01.2019
Вид на сместување 02.02-16.02.2019
мин. 3 ноќевања
Двокреветна соба 2+0 20,00 € 25,00 €                               31,00 €                                       32,00 €
Студио 2+1/2+2  21,00 € 26,00 € 32,00 €                                       33,00 €
Eдноспален апартман 2+2 23,00 € 27,00 € 33,00 €                                       34,00 €
Двоспален апартман 4+2 23,00 € 27,00 € 33,00 €                                       34,00 €
Во цената е вклучено : појадок и вечера, чаша вино/пиво и минерална вода за време на вечерата, користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, детско катче, интернет.
Дополнителни услови : 
▪ Деца до 5.99 год. – бесплатно
▪ Прво дете од 6-13.99 год. на дополнително легло – 50 % попуст
▪ Второ дете од 6-13.99 год. на дополнително легло – Бесплатно
▪ Возрасен на дополнително легло – 25% попуст
▪ За сместување во двоспален апартман се наплаќаат 4 редовни суми.
▪ Доплата за новогодишна вечера : возрасен 70€, дете 35€
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден


Организиран превоз во Јануари и Февруари : секоја САБОТА

Повратен билет : 40 € по лице