Хотел Феста Чамкорија 4* - Боровец - 23-ти Октомври 2018

Тип на сместување Ноќевање со појадок
Двокреветна соба (2+0) 16€
Јуниор сјуит – студио (2+2) 18€
Стандард сјуит – апартман (2+2) 22€
Дете до 1.99 Бесплатно
Прво дете од 2-12.99 год. на доп. легло Бесплатно
Второ дете од 2-12.99 год. на доп.легло 50% попуст
Трет возрасен на доп.легло 30% попуст

Доплата за вечера : возрасен – 7€ , дете – 4€

Доплата за All Inclusive light : возрасен – 14€ , дете – 7€

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање и вклучуваат :
√ Ноќевање на база на соодветната услуга
√ Користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес
√ Интернет, паркинг

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден