Вили Јагода и Малина - Боровец - 23-ти Октомври 2018

Тип на вила Цена за наем 
Јагода (макс. 4+0) 40€
Јагода со сауна (макс. 4+0) 50€
Малина (макс. 4+2) 50€

Цените се во евра за наем на вила за 1 ноќевање и вклучуваат :
√ Паркинг
√ Интернет
√ Сауна на рецепеција
√ Надворешен базен
√ Игралишта за фудбал, одбојка, кошарка, бадминтон, детско игралиште

Дополнителни услови :
– Доплата за дополнително легло во Малина : возрасен – 7€, дете до 11.99 год. – бесплатно
– Доплата за сместување со домашен миленик : 8€ (се плаќа на рецепција
– Доплата за појадок : возрасен – 6€, дете од 3-11.99 год. – 3€
– Доплата за вечера : возрасен – 11€, дете од 3-11.99 год. – 6€

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден