Borovets Hills 5* - Боровец

Хотел Borovets Hills 5* - Боровец - 8-ми Декември
www.borovetshills-bg.com

Хотел БОРОВЕЦ ХИЛС 5* – Боровец

Специјална понуда за период на престој од 07.12-10.12.2018

 

Тип на сместување

ПОЛУПАНСИОН

мин. 2 ноќевања

Двокреветна соба 2+1

30€

 

Цената е по лице за 1 ноќевање и вклучува :

–  Појадок и вечера

–  Користење на СПА Центар – внатрешен базен, џакузи, сауна, парна бања, фитнес

–  Паркинг

–  Интернет

 

ПАКЕТ АРАНЖМАН 

2 ПП и превоз

Термин : 07.12-09.12.2018

 

95€

 

Цената е по лице за пакет аранжман и вклучува :

–  Превоз на релација Скопје – Боровец – Скопје

–  2 ноќевања на база појадок и вечера

–  Користење на СПА Центар – внатрешен базен, џакузи, сауна, парна бања, фитнес

–  Интернет

 

Во цената не е вклучено патничко осигурување и туристичка такса 1€ по лице на ден.