Borovets Hills 5* - Боровец

Хотел Borovets Hills 5* - Боровец - 8-ми Март
www.borovetshills-bg.com

 

  • Прв ден : 08.03.2019

Состанок на групата. Поаѓање кон Боровец во договореното време. Пристигнување и сместување во хотел. Време за индивидуални активности – прошетка, релаксација во СПА Центарот на хотелот. Вечера. Ноќевање.

  • Втор ден : 09.03.2019

Појадок. Слободен ден за прошетка низ прекрасниот Боровец, скијање или користење на СПА Центар. Вечера. Ноќевање.

  • Трет ден : 10.03.2019

Појадок. Слободно време до 12.00 ч. Заминување од хотелот во 12:30 ч. (локално време). Заминување за Македонија со попатни паузи. Пристигнување во вечерните часови.

Цена  : 110€ | 6.820 ден. 

 

Цената е по лице за пакет и вклучува :

  • Превоз до наведената дестинација
  • Сместување во хотел БОРОВЕЦ ХИЛС 5*
  • 2 ноќевања со појадок и вечера
  • Користење на СПА Центар (внатрешен базен, сауна, парна бања, џакузи, фитнес)
  • Професионална организација

Во цената не е вклучено :

  • Патничко осигурување