Festa Chamkoria 4* - Боровец

Хотел Феста Чамкорија 4* - Боровец - Лето на планина

Хотел ФЕСТА ЧАМКОРИЈА 4* – Боровец
Пролет – Лето – Есен 2019

 

Вид на сместување(ноќевање со појадок) 10.04-15.06.2019

01.09-30.11.2019

16.06-31.08.2019
Двокреветна соба (2+0) 16€ 21€
Јуниор сјуит – студио (2+2) 18€ 24€
Стандард сјуит – едноспален апартман (2+2) 22€ 29€
• Дете до 1.99 год. – бесплатно
• Прво дете од 2-12.99 год. на доп.легло – бесплатно
• Второ дете од 2-12.99 год. на доп.легло – 50% попуст
• Возрасен  на доп.легло – 30% попуст
Доплата за ПОЛУПАНСИОН Возрасен – 6€ Дете – 4€ Возрасен – 7€ Дете – 5€
Доплата за ALL INCLUSIVE Light Возрасен – 15€ Дете – 8€ Возрасен – 17€ Дете – 9€

 

Цените се во евра по лице и вклучуваат :

  • Ноќевање со појадок / Полупансион / All Inclusive Light
  • Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, сауна, парна бања, џакузи, фитнес)
  • Интернет, паркинг

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден